Doprovodný program

Pro návštěvníky Dne otevřených dveří 2019 (DOD19) jsme připravili bohatý doprovodný program. Mysleli jsme jak na dříve narozené, tak i na naše malé návštěvníky. 

Vyhlídkové lety

Lety bude provozovat společnost European Air Services s.r.o., která má sídlo v Praze. Létat bude vrtulník Bell 206, do kterého se vejdou 4 osoby. Let bude trvat 10 min a cena za letenku včetně DPH byla stanovena na 1 100 Kč.

 

 

 

 

Family zóna

Pro naše nejmenší a jejich rodiče je zde připravena Family zóna. Těšit se můžete na skákací hrady, laserovou a airsoftovou střelnici, překážkové dráhy, lukostřelbu, závody na koloběžkách, aquazorbing,  stan s variacemi stolních her, malování na obličej, atd…

Mysleli jsme i na naše úplně nejmenší, proto jsme připravili ve Family zóně stan, který poskytne alespoň základní zázemí pro kojící maminky a pro rodiče, kteří budou potřebovat přebalit své ratolesti.

 

Ukázka dravců

Každé větší letiště má svou stanici biologické ochrany. Jejím úkolem je pomocí speciáně vycvičených dravců plašit ptáky, aby nedošlo ke střetu s letounem. Na DOD19 si můžete takové dravce prohlédnout a popovídat si s našimi příslušníky o jejich práci.

 

 

 

Koncert vojenské hudby a vystoupení hradní stráže

Těšit se můžete také na vystoupení hradní stráže a hudební doprovod Vojenské hudby Olomouc.