DOD 2019 – informace

Vážení a milí návštěvníci,

Den otevřených dveří 21. základny taktického letecva (DOD) se blíží, proto jsme pro Vás připravili pár informací, které se Vám budou hodit jak při plánování dopravy, tak i během samotného DOD.

Jako každý rok se můžete těšit na letová vystoupení, vyhlídkové lety, statické ukázky pozemní i letecké techniky, ukázky výzbroje a výstroje, atrakce pro děti, občerstvení, atd… Vstup na základnu je zdrama, zpoplatněno je pouze parkování – výše parkovného naleznete na našich webových stránkách v sekci DOD19 – odkaz Doprava na základnu nebo zde. Jízdní řád vlaků mezi čáslavským nádražím a 21. základnou taktického letectva bude zveřejněn několik dní před pořádáním akce. Již tradičně nabízíme majitelům letecké techniky přiletět na DOD svým vlastním letounem. Další pokyny naleznete opět v sekci DOD19.

Příprava DOD je v plném proudu, program organizátoři prozrazovat zatím nechtějí. Jisté je to, že brána čáslavské základny se pro veřejnost otevře v 9 hodin a uzavře v 17 hod. Parkovací plochy pro automobily budou přístupné již od 7:30. V sekci DOD19 na našich stránkách naleznete spoustu důležitých informací, se kterými byste se měli před návštěvou naší základny seznámit. Považujeme za důležité Vás upozornit, že vstup pro Vaše čtyřnohé mazlíčky je přísně zakázán a návštěvník nebude v doprovodu zvířete do prostoru čáslavské základny vpuštěn. Vyjímku tvoří pouze asistenční psi pro nevidomé.

Sledujte naše základnové stránky www.afbcaslav.cz nebo náš facebook . Postupně budeme přidávat další informace a to zejména o programu DOD. Pro případné dotazy využijte náš základnový e-mail info@afbcaslav.cz , do předmětu prosím uveďte DOD19.

Děkujeme Vám za přízeň, těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že 25. květen strávíme ve Vaší společnosti.

Organizační tým DOD19